top of page
Panele fotowoltaiczne Wrocław

FOTOWOLTAIKA WROCŁAW

FOTOWOLTAIKA - co oferuje Lepsze Powietrze?

LepszePowietrze  jako firma ukierunkowana proekologicznie mamy również w swojej ofercie instalacje fotowoltaiczne, dzięki czemu możemy naszym klientom zapewnić ekologiczne i ekonomiczne rozwiązania.

 

Dzięki połączeniu fotowoltaiki i pomp ciepła zapewniamy bezkosztowy system ogrzewania i klimatyzowania domów. Prawidłowo dobrana instalacja fotowoltaiczna pozwala na pokrycie całkowitego zapotrzebowania na energię elektryczną bez negatywnego wpływu na środowisko i zmniejszając emisję dwutlenku węgla do środowiska.

Solaredge

System SolarEdge

Nasze instalacje budujemy w oparciu o rozwiązania z optymalizatorami, głównie Solaredge. Takie rozwiązanie pozwala na maksymalne wykorzystanie mocy z paneli w różnych warunkach pracy. Masz pełną kontrolę nad każdym panelem, zarówno jeśli chodzi o moc jak i wykrywanie nieprawidłowości. Instalacja jest bezpieczna, ponieważ w razie awarii, uszkodzenia lub pożaru optymalizator obcina napięcie na poziomie panelu do 1V, dzięki czemu spełnione są normy przeciwpożarowe. W stosunku do rozwiązań stringowych, system Solaredge pozwala na późniejszą rozbudowę o panele dowolnej mocy i marki.

fotowoltaika 1.jpg

Solaredge zapewnia Ci

12 lat gwarancji  na falowniki

oraz

25 lat na optymalizatory,

dzięki czemu jeszcze długo po zamortyzowaniu się inwestycji możesz cieszyć się wsparciem producenta.

Dobór systemu - zostaw to nam!

Nasi inżynierowie dobiorą dla ciebie dopasowany system, który w sposób optymalny zapewni pokrycie zapotrzebowania na energię elektryczną. Najwyższej jakości komponenty zapewnią zwrot z inwestycji w jak najkrótszym czasie i pozwolą Ci korzystać z bezpłatnej energii słonecznej przez lata. Każda nasza oferta zawiera projekt instalacji pokazujący rozmieszczenie paneli oraz uzyski energetyczne jakie jesteśmy w stanie osiągnąć z Twojej instalacji.

bottom of page