top of page
Montaż klimatyzacji Wrocław
Informacje

Klimatyzacja - Wrocław

Montaż, serwis klimatyzacji we Wrocławiu i okolicach. Mitsubishi, Daikin, Panasonic, Gree, Haier, Rotenso. Czyszczenie, ozonowanie, wymiana filtrów, pomiary, kalibracja

Wybierz swój klimatyzator:

 

Zamieszczone informacje oraz prezentowane grafiki mają wyłącznie charakter poglądowy i nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 par. 1 kodeksu cywilnego.

Oferujemy kompleksową usługę, jaką jest sprzedaż, montaż i serwis klimatyzacji w całym województwie dolnośląskim, w tym we Wrocławiu i Czernicy.

 

Zapewniamy specjalistyczne doradztwo przy wyborze klimatyzatorów, dbając, by nie tylko poprawiały komfort przebywania w pomieszczeniach, ale i przynosiły oszczędności podczas użytkowania.

 

Naszą misją jest dbanie o czyste powietrze, dlatego rekomendujemy nowoczesne klimatyzatory, pracujące na ekologicznym i energooszczędnym czynniku R32, które poprzez wysoką efektywność energetyczna obniżają zużycie energii.

Klimatyzacja - czy warto?

Chyba nie wyobrażamy już sobie braku klimatyzacji w samochodzie czy w pokoju hotelowym na wakacjach, prawda? Taki komfort możemy zapewnić sobie także na co dzień!

Klimatyzacja stała się istotnym elementem wyposażenia pomieszczeń. Przede wszystkim zapewnia odpowiednią temperaturę – może chłodzić lub ogrzewać w zależności od potrzeb.

 

Pełni rolę dekoracyjną. Design klimatyzatora nie musi być nudny – szary z efektem lustra, czarny mat, a może akcenty kolorystyczne pasujące do wnętrza? Producenci zapewniają naprawdę stylowe urządzenia, które stają się ozdobą.

 

Budujesz inteligentny dom? Klimatyzację można także połączyć poprzez WiFi z systemem Smart Home czy sterować nią z pozycji smartfonu z dowolnego miejsca, a także zaprogramować inteligentne scenariusze.

 

Klimatyzatory także mają wbudowane prozdrowotne funkcje: filtracja i jonizacja powietrza, samooczyszczanie się czy inteligentne kierowanie strumieniem powietrza, tak by nie był wycelowany w człowieka.

Sterownie klimatyzacją

Montaż klimatyzacji w domu, mieszkaniu w bloku, biurze i sklepie!

Wykonujemy montaż klimatyzacji we wszystkich miejscach. Dom jednorodzinny, bliźniak czy szeregówka pozwalają na największą elastyczność w wyborze miejsca instalacji.

 

Instalujemy klimatyzację także w mieszkaniu w bloku. W takim wariancie najlepiej zamontować jednostkę zewnętrzną na balkonie lub tarasie. Montaż klimatyzacji przeprowadzamy także w biurach, sklepach lub innych lokalach.

Oferujemy rozwiązania:

Montaż klimatyzacji w domu mieszkaniu

domowe

Montaż klimatyzacji w biurze, sklepie

biurowe

Montaż klimatyzacji w magazynie, fabryce, pracowni

przemysłowe

Montaż klimatyzacji w serwerowni, laboratorium

specjalistyczne

Ile kosztuje klimatyzacja z montażem?

Koszt klimatyzacji z montażem uzależniony jest od wyboru urządzenia oraz zakresu jego montażu. W swojej ofercie posiadamy wiele klimatyzatorów różnych producentów.

 

Ich cena związaną jest z mocą chłodzenia/grzania, wyglądem (różne kolory i kształty) oraz dodatkowymi funkcjami (np. sterowanie WiFi, filtracja i jonizacja powietrza, samooczyszczanie się).
 

Wiemy, że wybór optymalnego rozwiązania jest trudny, dlatego powiedz na czym zależy Ci najbardziej a nasi eksperci przedstawią ofertę specjalnie dla Ciebie. 

Montaż klimatyzacji Wrocław - jednostka zewnętrzna
Rodzaje klimatyzatorów

Rodzaje klimatyzatorów

Montaż klimatyzacji - klimatyzator ścienny

Klimatyzatory Ścienne

najpopularniejsze rozwiązanie

Father Playing with Daughters_edited.jpg

Kup klimatyzację na RATY!

Chłodzenie jednego lub więcej pomieszczeń - SPLIT czy MULTISPLIT?

SPLIT

​Klimatyzatory SPLIT są idealnym rozwiązaniem do chłodzenia jednego pomieszczenia (jedna jednostka wewnętrzna i jedna jednostka zewnętrzna). Służą zarówno do chłodzenia, jak i ogrzewania. 

Rozwiązanie bardzo wydajne, a przy tym energooszczędne. 

MULTISPLIT

MULTISPLIT to możliwość podłączenia zestawu wielu niezależnych klimatyzatorów, a tym samym możliwość chłodzenia nawet kilku pomieszczeń jednocześnie. W tym rozwiązaniu do wielu jednostek wewnętrznych można zastosować nawet tylko jedną jednostkę zewnętrzną. 
 

Dzięki temu można zaoszczędzić nie tylko cenne miejsce, ale można ograniczyć również zużycie energii.
Dodatkową zaletą tego rozwiązania jest także szybkość montażu oraz łatwość serwisowania. Dużo prościej obsługuje się bowiem tylko jedną jednostkę zewnętrzną.

Producenci

Jaki producent?

Zobacz z jakimi producentami współpracujemy i jakie marki klimatyzatorów mamy w naszej ofercie. Wybierzmy rozwiązanie idealnie dostosowane do Twoich potrzeb.

Montaż i serwis klimatyzacji w województwie dolnośląskim

Podczas wykonywania montażu klimatyzacji wykorzystujemy produkty uznanych w branży producentów jak Haier, Daikin, Rotenso, Gree, Mitsubishi Electric czy Panasonic. Urządzenia te możemy zainstalować w bardzo wielu miejscach, zgodnie z potrzebami klientów. Mamy m.in. klimatyzatory:

 

  • ścienne,

  • przypodłogowe,

  • sufitowe,

  • kanałowe.

 

Pomagamy przy wyborze najlepszego miejsca montażu. Nasze usługi wykonujemy w blokach, domach jednorodzinnych, a także lokalach użytkowych, biurach, sklepach i obiektach przemysłowych. 

Zapewniamy również serwis klimatyzacji, obejmujący konserwację, naprawy oraz likwidację klimatyzatorów. Nasi wykwalifikowani instalatorzy posiadają odpowiednie do tego uprawnienia nadawane przez UDT. 

Polecamy nasz montaż i serwis klimatyzacji mieszkańcom Wrocławia, Czernicy i całego województwa dolnośląskiego. Sprawdź także zakładkę – pompy ciepła dolnośląskie

instalacja gotowa już w 4 godziny

Zobacz jakie to proste!

Współpraca
Opinie klientów

Jak wygląda współpraca z nami?
4 proste kroki!

Kliknij, aby rozwinąć:

Wystrój Domu

Wiele domów i biur jest chłodzonych dzięki
Lepszemu Powietrzu!

Zobacz opinie klientów o nas w wielu miejscach:

LepszePowietrze Oferteo klimatyzacja wrocław
LepszePowietrze Oferteo klimatyzacja wrocław
LepszePowietrze Oferteo klimatyzacja wrocław

OD LAT #NAJLEPSI!

Należymy do grupy

najlepiej ocenianych profesjonalistów

wśród Dostawców Klimatyzatorów we Wrocławiu.

Klimatyzacja Daikin Wrocław

Montaż klimatyzacji – wycena

Wyceniamy, prowadzimy oględziny, wykonujemy projekt instalacji, dobieramy urządzenia zawsze BEZPŁATNIE. Specjalnie przygotowaną dla Ciebie wycenę otrzymasz najpóźniej do 5 dni od momentu przekazania wszystkich niezbędnych informacji.

 

Zapytaj więc o niezobowiązującą wycenę montażu klimatyzacji już teraz!

Montaż klimatyzacji Wrocław i okolice

Zapytaj nas o montaż klimatyzacji w Twojej miejscowości!

 

Nasze ekipy dojeżdżają naprawdę daleko. Najczęściej realizujemy instalację we Wrocławiu i okolicach. Poniżej orientacyjna lista miejscowości:


Świdnica Strzegom, Żarów, Marcinowice, Jaworzyna Śląska, Świebodzice, Kąty Wrocławskie, Kobierzyce, Siechnice, Czernica, Długołęka, Żórawina, Mietków, Sobótka, Jordanów Śląski, Oleśnica Bierutów, Syców, Dzierżoniów, Łagiewniki, Bielawa, Piława Górna, Trzebnica, Oborniki Śląskie, Wisznia Mała, Zawonia, Oława, Jelcz Laskowice, Domaniów, Ząbkowice Śląskie, Bardo, Kamieniec Ząbkowicki, Ziębice, Środa Śląska, Miękinia, Malczyce, Kostomłoty, Udanin, Wołów, Brzeg Dolny, Milicz, Krośnice

Klimatyzacja - serwis

Nasza ekipa składa się z wykwalifikowanych instalatorów, którzy posiadają odpowiedni Certyfikat Instalatora nadany przez UDT.

 

Zajmujemy się montażem, wykonujemy naprawy, oferujemy konserwację, serwisujemy oraz przeprowadzamy likwidację klimatyzatorów.


Rekomendujemy klimatyzatory, które pracują na nowym, ekologicznym i energooszczędnym czynniku R32. Wybór takiego klimatyzatora zmniejsza oddziaływanie na środowisko i dzięki wysokiej efektywności energetycznej prowadzi do obniżenia zużycia energii.

Jesteśmy autoryzowanym partnerem Haier

Współpracujemy i dostarczamy systemy i rozwiązania klimatyzacyjne firmy Haier

bottom of page