KLIMA

TYZACJA

 

Zobacz na skróty:

W dzisiejszych czasach, klimatyzacja to już nie tylko chłodzenie powietrza. Era nowoczesnych klimatyzatorów oferuje szereg przydatnych i prozdrowotnych funkcji.

 

Klimatyzatory stały się niezbędnym elementem wyposażenia użytkowanych przez nas pomieszczeń. Wielozadaniowość nowoczesnych klimatyzatorów sprawia, że zakup klimatyzatora jest naprawdę opłacalny. W jednym urządzeniu zawarte są bowiem możliwości chłodzenia, grzania, filtracji, jonizacji powietrza, samooczyszczania się maszyny i inne.

Zamów instalację klimatyzacji!

Rekomendujemy urządzenia,  które pracują na nowym, ekologicznym i energooszczędnym czynniku R32.  Wybór produktu z czynnikiem chłodniczym R-32 zmniejsza oddziaływanie na środowisko i dzięki wysokiej efektywności energetycznej prowadzi do obniżenia zużycia energii.

 

Nasza firma posiada Uprawnienia Przedsiębiorcy nadane przez UDT (Urząd Dozoru Technicznego) umożliwiające instalację, naprawę, konserwację, serwisowanie oraz likwidację stacjonarnych urządzeń chłodniczych, klimatyzacyjnych oraz pomp ciepła, zawierających fluorowane gazy cieplarniane.

Każdy montaż jest wykonany przez wykwalifikowanych instalatorów, którzy posiadają odpowiedni Certyfikat Instalatora nadany przez UDT.

 

Dowiedz się w jaki sposób  zakup jednego urządzenia może poprawić Twój nastrój oraz zdrowie.

Podejmij słuszną decyzję i zamów u nas klimatyzator, który wpłynie na Twoje samopoczucie i komfort życia.

 

Rodzaje klimatyzatorów

 Ścienne

najpopularniejsze rozwiązanie 

SPLIT czy MULTISPLIT?

SPLIT

​Klimatyzatory SPLIT są idealnym rozwiązaniem do chłodzenia jednego pomieszczenia (jedna jednostka wewnętrzna i jedna jednostka zewnętrzna). Służą zarówno do chłodzenia, jak i ogrzewania. 

Rozwiązanie bardzo wydajne, a przy tym energooszczędne. 

MULTISPLIT

MULTISPLIT to możliwość podłączenia zestawu wielu niezależnych klimatyzatorów, a tym samym możliwość  chłodzenia nawet kilku pomieszczeń jednocześnie. W tym rozwiązaniu do wielu jednostek wewnętrznych można zastosować nawet tylko jedną jednostkę zewnętrzną. 
 

Dzięki temu można zaoszczędzić nie tylko cenne miejsce, ale można ograniczyć również zużycie energii.
Dodatkową zaletą tego rozwiązania jest także szybkość montażu oraz łatwość serwisowania. Dużo prościej obsługuje się bowiem tylko jedną jednostkę zewnętrzną .

 

Jaki producent?

Zobacz z jakimi producentami współpracujemy i jakie marki klimatyzatorów mamy w naszej ofercie. Wybierzmy rozwiązanie idealnie dostosowane do Twoich potrzeb.

Kliknij logo producenta i zobacz jego najnowszy katalog.

Panasonic
Mitsubishi
Haier
Rotenso
Gree
Daikin
Show More

instalacja gotowa już w 4 godziny

Zobacz jakie to proste!

 

Jak wygląda współpraca z nami?

4 proste kroki!

Ustalenie potrzeb klienta


Rozwiązań dostępnych na rynku jest bardzo wiele. Przede wszystkim chcemy ustalić jakie są Twoje wymagania. Skontaktuj się z nami - napisz maila lub zadzwoń.
Dostępne możliwości


Aby określić możliwości chętnie skorzystamy z dostępnych planów budynku. Jeśli będzie to potrzebne przeprowadzimy wizję lokalną. Musimy zebrać wszelkie niezbędne dane i pomiary.
Wycena i ustalenie terminu


Przedstawiamy optymalne rozwiązanie. Prezentujemy szczegóły realizacji, w tym kosztorys oraz proponowany termin montażu
Działamy!


Nasza ekipa instalatorów wkracza do akcji. Podłączają urządzenia i testują poprawność ich działania. Uczą korzystania i pokazują wszystkie możliwości. Najważniejsza jest Twoja satysfakcja!

Kliknij, aby rozwinąć:

 
Wystrój Domu

Wiele domów i biur jest chłodzonych dzięki

Lepszemu Powietrzu!

Zobacz opinie klientów o nas w wielu miejscach:

OD LAT #NAJLEPSI!

Należymy do grupy

najlepiej ocenianych profesjonalistów

wśród Dostawców Klimatyzatorów we Wrocławiu.

BORA Marcin Dutka, Jarosław Białowąs s.c. 

ul. Gajowa 18, 55-003 Nadolice Wielkie

Zostaw swój numer

oddzwonimy!