top of page
Montaż klimatyzacji Wrocław

Klimatyzacja do mieszkania i domu

Informacje

Zobacz na skróty:

Klimatyzacja do domu to nasza oferta dla mieszkańców województwa dolnośląskiego, m.in. Czernicy. Obejmuje ona kompleksową usługę sprzedaży, instalacji i serwisu. Pomagamy w doborze klimatyzatorów  dopasowanych do potrzeb poszczególnych klientów. Dzięki naszemu profesjonalnemu doradztwu <strong>klimatyzacja do mieszkania we Wrocławiu i innych dolnośląskich miejscowościach nie tylko poprawia komfort przebywania w pomieszczeniach, ale i przynosi oszczędności użytkownikom. Postaw na nasz montaż klimatyzacji na Dolnym Śląsku!

Klimatyzacja do domu dla mieszkańców województwa dolnośląskiego

Misją naszej firmy jest dbanie o czyste powietrze, dlatego proponujemy  t klimatyzatory i z ekologicznym czynnikiem najlepszych marek m.in. Daikin, Haier, Gree, Rotenso, Panasonic czy Mitsubishi Electric. Oferowane urządzenia zapewniają wysoką efektywność przy jednoczesnym niskim zużyciu energii. Można je montować w  każdym miejscu, co zapewnia klientom możliwość posiadania klimatyzacji  również w niewielkim mieszkaniu we Wrocławiu, lub innej miejscowości. Oferujemy m.in. klimatyzatory do montażu:

 

  •     przypodłogowego,

  •     sufitowego,

  •     ściennego,

  •     kanałowego.
     

Sterownie klimatyzacją

Pomagamy wybrać optymalny rodzaj urządzenia i miejsce montażu. Klimatyzację oferujemy zarówno do domów jednorodzinnych lub wielorodzinnych, jak i mieszkań w blokach czy kamienicach,  montujemy jednostki zewnętrzne na balkonach, elewacjach, tarasach, a nawet na dachach.

Oprócz doradztwa przy wyborze odpowiedniego urządzenia i montażu dbamy o jego późniejsze sprawne funkcjonowanie poprzez przeglądy serwisowe. Obejmują one przeglądy, konserwację i bieżące naprawy, a w razie potrzeby demontaż klimatyzatorów. Posiadamy doświadczenie oraz niezbędne uprawnienia i certyfikaty nadane przez Urząd Dozoru Technicznego.

Klimatyzacja zapewnia odpowiednią temperaturę w pomieszczeniach w zależności od potrzeb użytkowników pomieszczenia, można schłodzić lub ogrzewać, a także wentylować, lub usunąć wilgoć. Klimatyzatory mogą posiadać jonizatory, a także filtry np. węglowe. Innowacyjne filtry odpowiadają za usunięcie z powietrza wszelkich zanieczyszczeń tj. włosy, kurz, alergeny, pyłki, roztocza, zarodniki pleśni oraz nieprzyjemne zapachy. Super Jonizator  dodatkowo eliminuje z powietrza wirusy, bakterie, roztocza i alergeny. Za pomocą przyjaznej aplikacji na urządzenia mobilne, wykorzystując modem smart WiFi, możemy sterować klimatyzatorem z każdego miejsca w domu. Warto pomyśleć o jego zakupie do domu lub mieszkania. 

Poza urządzeniami do klimatyzacji w proponujemy również pompy ciepła w województwie dolnośląskim. Zapraszamy!

bottom of page