top of page
Jasny pokój dzienny

Montaż ogrzewania podłogowego

Oferujemy najlepsze rozwiązania w zakresie ogrzewania podłogowego, które pozwalają na osiągnięcie komfortu cieplnego w każdym pomieszczeniu. Montujemy systemy zarówno w domach  mieszkalnych, jak i w obiektach przemysłowych czy usługowych.

Dobór, instalacja, regulacja podłogówki

Jesteśmy specjalistyczną firmą zajmującą się wykonaniem i montażem systemów wodnego  ogrzewania podłogowego. Dysponujemy wiedzą i doświadczeniem w tej dziedzinie, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom kompleksowe usługi począwszy od doboru i zainstalowania źródła ogrzewania, instalację i rozprowadzenie podłogówki, wykonanie regulacji oraz sterowania

20220516_132841.jpg
Rodzina

Najwyższa jakość

Nasi specjaliści są wykwalifikowanymi i doświadczonymi fachowcami, którzy zawsze wykonują swoją pracę z najwyższą starannością i dbałością o szczegóły. Dzięki temu każde zlecenie jest realizowane zgodnie z oczekiwaniami klienta i w pełni spełnia jego wymagania, co potwierdzają liczne pozytywne opinie naszych klientów.

20220517_145214.jpg

Instalacja pompy ciepła z ogrzewaniem podłogowym?

Montaż podłogówki Wrocław

Jesteśmy zawsze otwarci na potrzeby i sugestie naszych klientów, stawiając na pełną transparentność w naszych usługach i oferując konkurencyjne ceny. Zapewniamy również pełną obsługę gwarancyjną oraz posprzedażową na wykonane przez nas prace.

Jeśli szukasz fachowej firmy, która zrealizuje dla Ciebie kompleksowe i profesjonalne usługi z zakresu ogrzewania podłogowego, to właśnie znalazłeś idealnego partnera do współpracy. Skontaktuj się z nami i zapytaj o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb!

bottom of page