top of page

SERWIS

Wsparcie serwisowe

Poza instalacją oferujemy także wsparcie serwisowe i eksploatacyjne zamontowanych przez nas urządzeń - klimatyzacja, pompa ciepła, rekuperacja, fotowoltaika.


Dokładamy wszelkich starań, aby urządzenia przez nas montowane cieszyły Cię podczas wieloletniej i bezawaryjnej eksploatacji.


Dzięki okresowym przeglądom i wsparciu technicznemu, nasze urządzenia służą bezawaryjnie przez wiele lat i co najważniejsze zawsze możesz liczyć na nasze wsparcie serwisowe.

IMG_1285.jpg

Rabaty dla stałych klientów

Jeśli jesteś już naszym klientem i jesteś zadowolony ze współpracy z nami bardzo prosimy o rekomendację wśród bliskich, a także ocenę i komentarz. Prosimy o informację co szczególnie Ci się podobało. Będziemy bardzo wdzięczni, jeśli podzielisz się swoją opinią!
 

Aby Ci pokazać jak dbamy o naszych stałych klientów oferujemy atrakcyjne rabaty, które można wykorzystać przy kolejnych usługach.

Udzielamy bonifikaty na pierwszy przegląd serwisowy w wysokości:
 

  • 5% rabatu w przypadku wystawienia PIERWSZEGO komentarza o naszej firmie i wykonanej usłudze

 

  • dodatkowo 10% rabatu za KAŻDY KOLEJNY komentarz

Opinie wystawiać można na naszym profilu Google oraz na portalu oferteo.pl

Poleć nas swoim znajomym!

W zamian dostaniesz kolejne upusty -20% od ceny  przeglądu serwisowego w danym roku, za każdy montaż zrealizowany przez nas z Twojego polecenia.

 

UWAGA!

wszystkie rabaty SUMUJĄ SIĘ! Możesz uzyskać przeglądy nawet za darmo.

Ozonowanie

Skorzystaj z naszej nowej usługi ozonowania.

 

Chcesz pozbyć się przykrych zapachów w Twoim domu? Dokuczają Ci pluskwy, karaluchy czy mole? A może martwisz się o swoich bliskich i chcesz ich ochronić przed szkodliwymi wirusami, drobnoustrojami i grzybami? Jeśli, na któreś pytanie odpowiedziałeś tak – skorzystaj z oferty Lepsze Powietrze!

Ozonowanie to co raz popularniejszy sposób na bezpieczne i szybkie zneutralizowanie szkodliwych czynników w Twoim otoczeniu.

 

Dezynfekcja, za pomocą tej metody trwa zaledwie 20 min i nie wpływa na wyposażenie pomieszczenia. Po procesie ozonowania wystarczy przewietrzyć pomieszczenie przez około godzinę i już można cieszyć się świeżym powietrzem w Twoim domu. Poczujesz orzeźwiający zapach jak po ulewnej burzy – tak wtedy też wydziela się ozon! Jest to więc naturalny sposób na Lepsze Powietrze.

 

WAŻNE CECHY OZONOWANIA:

  • działanie ozonu jest około 50 razy skuteczniejsze i 3000 razy szybsze od chloru

  • eliminuje przykre zapachy z pomieszczenia a także instalacji klimatyzacji, wentylacji

  • niszczy większość bakterii, grzybów, wirusów, pleśni, roztocza, pasożytów

  • Zabrania się przebywania ludzi i zwierząt w pomieszczeniu podczas wykonywania zabiegu

bottom of page