top of page
klucze do domu

Robyg

Jesteś klientem dewelopera Robyg? Posiadasz kartę rabatową?
Skorzystaj z wyjątkowej zniżki!

Jesteśmy partnerem dewelopera ROBYG! Specjalnie dla mieszkańców, którzy odbierają swoje nowe mieszkanie przygotowaliśmy wyjątkową promocję. Skorzystaj z niej już teraz!

deweloper Robyg

Rabat 10%

Dla wszsytkich klientów dewelopera Robyg oferujemy rabat 10% na klimatyzację Panasonic Ultra Kompakt TZ o mocy 3,5kW ze standardowym montażem.

właścicieli domów
Rodzina

Skorzystaj z rabatu
wielokrotnie

Nie wprowadzamy żadnych ograniczeń. Z wyjątkowej oferty możesz skorzystać więcej niż raz. Wystarczy, że jesteś członkiem Robyg Club i posiadasz złotą kartę rabatową. W formularzu kontaktowym podaj hasło: "Robyg"

IMG_1238.jpg

Zapytaj o darmową wycenę montażu klimatyzacji!

Panasonic Ultra Kompakt TZ o mocy 3,5kW ze standardowym montażem 

Seria TZ to kolejna doskonała propozycja marki Panasonic dla osób poszukujących klimatyzacji o wyjątkowo cichym działaniu. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań akustycznych, modele Serii TZ zapewniają niezakłóconą ciszę, pozwalając Ci w pełni cieszyć się komfortem w ciszy i spokoju.

 

Dodatkowo klimatyzatory  serii Ultra Kompakt TZ
wyposażone są w zaawansowany system filtracji powietrza Nanoe™X Mark 1, który skutecznie neutralizuje zanieczyszczenia, takie jak kurz, alergeny czy pyłki, chroniąc tym samym Twoje zdrowie i zapewniając czystsze powietrze w pomieszczeniu.

Przeczytaj więcej o klimatyzacji Panasonic

 

LepszePowietrze zamontuje Ci klimatyzacje marki Panasonic. Odkryjesz z nami nowy poziom komfortu w swoim nowym mieszkaniu. Skontaktuj się z ekspertem z LepszePowietrze już dziś, aby uzyskać więcej informacji na temat naszych urządzeń do klimatyzacji i terminach usługi. Twój komfort i satysfakcja są naszym priorytetem i najważniejszym celem!

bottom of page