top of page

BLOG

Relacja z montażu paneli fotowoltaicznych SolarEdge [VIDEO]

Przygotowaliśmy dla Was videorealcję z montażu paneli fotowoltaicznych SolarEdge. Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo prezentującego szczegóły realizacji i przebieg instalacji.Fotowoltaika to technologia pozwalająca wytworzyć energię elektryczną z promieniowania słonecznego. Dzięki niej zaoszczędzimy pieniądze i nasz dom stanie się bardziej eko.


Prawidłowo dobrana instalacja fotowoltaiczna pozwala na pokrycie całkowitego zapotrzebowania na energię elektryczną gospodarstwa domowego bez negatywnego wpływu na środowisko.


Przy stale rosnących cenach energii elektrycznej oraz gazu warto rozważyć kompleksową usługę montażu paneli wraz z pompą ciepła i ogrzewaniem podłogowym. Pamiętaj, że możesz skorzystać z ulgi termomodernizacyjnej!Miejscem montażu systemu był dom jednorodzinny z dwoma dwuspadowymi dachami o nachyleniu około 45 stopni. Dachy skierowane są w stronę południową/południowo-zachodnią.

W projekcie musieliśmy uwzględnić rozmieszczenie trzech okien połaciowych i odpowiednio opracować plan montażu paneli fotowoltaicznych.


Rozwiązanie SolarEdge


W prezentowanej realizacji skorzystaliśmy z rozwiązania SolarEdge, ponieważ charakteryzuje się ono bardzo wysoką niezawodnością.

Cała instalacja składa się z 17 modułów. Wszystkie panele połączone są jednym stringiem. W projekcie zastosowaliśmy trójfazowy falownik o mocy 6 kW.

Wartym podkreślenia jest fakt, że panele zostały umiejscowione na dwóch różnych dachach, więc dodatkowym wyzwaniem było przeciągnięcie i ukrycie przewodów instalacyjnych

W LepszePowietrze stawiamy przede wszystkim na bezpieczeństwo naszych klientów. Dlatego zamontowaliśmy system, który posiada zaawansowane systemy ochronne, na przykład w przypadku pożaru inwerter wyłączy się, a optymalizatory obniżą napięcie na każdym panelu fotowoltaicznym do 1V, co znacznie zredukuje ewentualne zagrożenia.Instalacja paneli fotowoltaicznych z LepszePowietrze.com


Jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługami skontaktuj się z nami telefonicznie +48 737 965 684,

lub poprzez formularz


Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentarios


bottom of page