top of page
Pompa ciepła Wrocław

Pompy ciepła powietrze - powietrze

Informacje

Klimatyzator pompa powietrze-powietrze to nasza oferta dla mieszkańców województwa dolnośląskiego. Służymy fachowym doradztwem przy wyborze odpowiedniego modelu oraz zapewniamy montaż klimatyzatorów – pomp ciepła we Wrocławiu i na całym Dolnym Śląsku wraz z ich serwisem. Zobacz, co może dać Ci instalacja pompy ciepła powietrze-powietrze.

Klimatyzatory – pompy ciepła powietrze-powietrze dla mieszkańców województwa dolnośląskiego

Działanie klimatyzatora – pompy ciepła powietrze-powietrze jest bardzo podobne do tego, jakie ma pompa powietrze-woda. To zasilane energią elektryczną urządzenie przetwarza chłodne powietrze na takie, które ma wysoką temperaturę. Działa na zasadzie wydmuchu, który bezpośrednio chłodzi lub ogrzewa całe pomieszczenie. Ten typ pompy powietrznej występuje w różnych wersjach, w zależności od miejsca montażu np.: ściennych, kasetonowych, kanałowych czy przypodłogowych. 

Do zalet klimatyzatorów – pomp ciepła typu powietrze-powietrze można zaliczyć:

 

  • szybkość montażu,

  • wiele funkcjonalności urządzenia przydatnych w codziennym użytkowaniu np. oczyszczanie powietrza, jonizowanie  powietrza, wentylowanie, obniżanie wilgotności, grzanie, chłodzenie,

  • możliwość podłączenia do centralnego systemu sterowania, przydatna zwłaszcza w biurach czy hotelach,

  • łatwe sterowanie za pomocą bezprzewodowych pilotów oraz smartfonów,

  • bezemisyjność, która ma korzystny wpływ na środowisko,

  • niski pobór energii.

Klimatyzatory — pompy ciepła powietrze-powietrze, które oferujemy m.in. we Wrocławiu i Czernicy mają  atrakcyjną cenę. Prezentują dobry stosunek ceny do jakości urządzenia. Wejdź na naszą stronę, aby dowiedzieć się więcej o pompach ciepła w dolnośląskim.

Producenci
bottom of page