top of page
Pompa ciepła Wrocław

Pompy ciepła powietrze - woda

Informacje

Oferujemy montaż pompy ciepła powietrze-woda mieszkańcom Wrocławia, Czernicy i całego województwa dolnośląskiego. To obecnie najpopularniejszy rodzaj tych urządzeń, wykorzystujący energię nagromadzoną w powietrzu do ogrzewania lub chłodzenia pomieszczeń. Doradzamy przy wyborze pomp i objaśniamy zasady ich działania. Zobacz, jakie zalety mają urządzenia tego rodzaju.

Pompy ciepła powietrze-woda dla mieszkańców województwa dolnośląskiego

Pompy ciepła powietrze-woda są bardzo efektywne w ogrzewaniu budynków. Wykorzystują do tego energię nagromadzoną w powietrzu, którą podnoszą do poziomu wysokiej temperatury użytkowej. Można je podłączyć do istniejącej instalacji grzewczej. Wśród wielu ich zalet można wyróżnić:

 

  • łatwość i szybkość montażu, 

  • dostępność i uniwersalność, sprawdzają się zarówno w nowych budynkach, jak i już istniejących, nie zajmują dużo miejsca;

  • wielofunkcyjność: mogą ogrzewać nieruchomość,  dom, mieszkanie, lub lokal użytkowy,  grzać wodę użytkową, chłodzić pomieszczenia,

  • oszczędność – korzystają z odnawialnych i darmowych źródeł energii,  

  • bezpieczeństwo – ich użytkowanie nie powoduje ryzyka pożaru, wybuchu czy zaczadzenia,  

  • ekologia – nie emitują szkodliwych związków do środowiska.
     

Cena pompy ciepła powietrze-woda jest niższa niż pomp gruntowych. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o pompach ciepła w dolnośląskim, zapraszamy na naszą stronę.

Producenci
bottom of page