top of page

BLOG

Montaż pompy ciepła Panasonic KIT 12kW w wersji split 3-fazowej

Nowy montaż pompy ciepła Panasonic KIT 12kW w wersji split 3-fazowej. Nasz klient wybrał pompę która będzie wytwarzać ogrzewanie podłogowe w całym domu i piwnicy.


pompy ciepła Panasonic KIT 12kW
pompa ciepła Panasonic KIT 12kW

Piękna, biała zima! Właśnie taka sceneria towarzyszyła naszemu zespołowi w trakcie jednego z ostatnich montaży. Nasz klient postawił na pompę ciepła Panasonic KIT o mocy 12 kW w wersji split 3-fazowej.


To nie tylko urządzenie do ogrzewania domu, ale też prawdziwe rozwiązanie przyjazne dla środowiska! Dzięki niemu nie tylko zapewnimy ciepło w domu, ale także dbamy o naszą planetę.

A co najlepsze, dzięki możliwości sterowania grupami pompowymi, nasz klient ma kontrolę nad energią zużywaną w domu, co sprawia, że jest to nie tylko funkcjonalne, ale też wygodne!


pompy ciepła Panasonic KIT 12kW
pompy ciepła Panasonic KIT 12kW

Panasonic KIT o mocy 12 kW w wersji split 3-fazowej to wg. producenta innowacyjny i energooszczędny system oparty na technologii pomp ciepła powietrze-woda. Na stronie Panasonic znajdziemy informacje, że pompa ciepła efektywnie sprawdzi się w ogrzewaniu całego domu nawet w skrajnych warunkach pogodowych. W lecie wspomoże także w obniżeniu temperatury. Zastosowany układ split to odrębna jednosta wewnętrzna oraz zewnętrzna. Oferuje możliwość ogrzewania domu oraz podgrzewana ciepłej wody użytkowej.


montaż pompy ciepła Wrocław

Montaż pompy ciepła to inwestycja o wielu korzyściach, łącząca ekologiczność, oszczędność finansową i wyższy komfort termiczny w domu. Dzięki efektywnemu wykorzystaniu energii odnawialnej, można obniżyć rachunki za ogrzewanie i zmniejszyć emisję szkodliwych substancji.


Decyzję o instalacji pompy ciepła warto poprzedzić konsultacją z profesjonalistami, aby dostosować rozwiązanie do indywidualnych potrzeb i warunków lokalnych. Systemy te nie tylko ogrzewają w zimie, ale także chłodzą latem, sprawiając, że miejsce zamieszkania staje się bardziej przyjazne.


montaż pompy ciepła Panasonic KIT 12kW

Dzięki doświadczonym specjalistom, montaż pompy ciepła może być efektywną i bezproblemową inwestycją. Zachęcamy do podjęcia tej ekologicznej inicjatywy i dołączenia do świadomych mieszkańców dbających o zrównoważony rozwój.
Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page