top of page

BLOG

Kiedy montować bufor ciepła w instalacji z pompą ciepła przy ogrzewaniu podłogowym?

Zaktualizowano: 25 mar 2023

Nasi klienci bardzo często zadają nam pytanie czy do ich instalacji pompy ciepła jest potrzebny bufor ciepła. W tym krótkim filmiku postaraliśmy się wyjaśnić w jakim przypadku jest on istotny.


Film nie działa? Wklej poniższy link do swojej przeglądarki:Bufor ciepła z pompą ciepła Panasonic Aquarea przy ogrzewaniu podłogowym

Jedną z ostatnich realizacji LepszePowietrze była instalacji pompy ciepła Aquarea, model H, High Performance, o mocy 9kW. Więcej o tym rozwiązaniu pisaliśmy już w artykule o ofercie pomp ciepła Panasonic Aquarea.


W najnowszym filmie wyjaśniamy dlaczego w tym przypadku istotne było zastosowanie rozwiązania z buforem ciepła. Zapraszamy do oglądania technicznego objaśnienia tej instalacji.
Montaż pomp ciepła i ogrzewania podłogowego Wrocław

Jeśli szukasz sprawdzonego i profesjonalnego rozwiązania w zakresie ogrzewania lub chłodzenia mieszkania lub domu, zachęcamy do kontaktu. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie pomp ciepła, ogrzewania podłogowego i innych rozwiązań grzewczych, dzięki czemu możemy doradzić najlepsze rozwiązanie dla Twoich potrzeb i możliwości technicznych budynku.


Oferujemy szeroki wybór pomp ciepła od sprawdzonych producentów oraz rozwiązania ogrzewania podłogowego dostosowane do potrzeb i wymagań różnych klientów. Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych specjalistów, którzy posiadają bogate doświadczenie w branży grzewczej.


Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub chciałbyś uzyskać więcej informacji, zapraszamy do kontaktu przez formularz kontaktowy. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i pomożemy w wyborze odpowiedniego rozwiązania.
Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page