top of page

BLOG

Pompa ciepła Panasonic Aquarea

Aquarea to nowa oferta pomp ciepła typu powietrze-woda od Panasonic. Rozwiązanie to przeznaczone jest do zastosowania w nowych oraz modernizowanych budynkach. Przykładowo wykorzystywane jest w projektach termomodernizacji domów.


Fragment strony Aquarea+
Fragment strony internetowej Aquarea+

Pompa ciepła Panasonic Aquarea, wykorzystuje energię zgromadzoną w powietrzu, aby ogrzać dom i zapewnić ciepłą wodę użytkową przez cały rok.


Decydując się na pompę ciepła Panasonic Aquarea można zwiększyć oszczędność energii. W tym celu można połączyć ją z panelami fotowoltaicznymi. Lepsze Powietrze zapewni Ci kompleksowy montaż obu systemów.


Pompa ciepła Panasonic Aquarea to system bardzo ekonomiczny, mając na uwadze koszty inwestycji i eksploatacji tego rozwiązania grzewczego przez długi okres czasu.


Głównymi cechami pomp ciepła Panasonic Aquarea jest kompaktowa budowa podzespołów, łączność z chmurą internetową i zdalne sterowanie urządzeniem. System posiada także technologię T-CAP, która sprawia, że pompa ciepła funkcjonuje z tą samą wydajnością nawet w przypadku mroźnej pogody i bardzo niskich temperatur zewnętrznych.


Jeśli szukasz wydajnej i ekologicznej alternatywy dla kotłów gazowych, olejowych, czy systemów elektrycznych, pompa ciepła powietrze-woda Panasonic Aquarea będzie rozwiązaniem dla Ciebie.Ponadto producent opisuje swój produkt jako “znajdującą się w czołówce innowacji energetycznych”, podkreśla też, że “Aquarea jest niezawodnym, “zielonym” rozwiązaniem w zakresie ogrzewania, chłodzenia i ciepłej wody użytkowej”.


Na stronie producenta Panasonic można też znaleźć informację, że angażuje się on w dekarbonizację społeczeństwa poprzez tworzenie innowacyjnych i energooszczędnych pomp ciepła.

Pompa ciepła Panasonic Aquarea - montaż Wrocław, Dolnośląskie


Zamontuj pompę ciepła Panasonic Aquarea razem z LepszePowietrze. Oferujemy montaż pomp ciepła, dobór odpowiedniego urządzenia oraz jego serwis. Nasza oferta skierowana jest w szczególności do mieszkańców Wrocławia, Czernicy i całego województwa dolnośląskiego.


Pomożemy Ci uzyskać dotację, dofinansowanie, ulgę do realizowanej przez nas inwestycji w Twojej nieruchomości! Zobacz jak możemy Ci pomóc w dofinansowaniu do zakupu pompy ciepła


Wybierając LepszePowietrze pompę ciepła Panasonic Aquarea możesz wziąć na raty. Planujesz montaż pompy ciepła albo modernizację kotłowni? To nie musi być duży, jednorazowy wydatek! Wybierz montaż pompy ciepła i wygodne raty.Pompa ciepła Panasonic Aquarea - moc do 9kW


Skontaktuj się z nami, by uzyskać ofertę dopasowaną do swoich potrzeb. Przykładowe parametry pompy ciepła, którą oferujemy:PANASONIC AQUAREA T-CAP 9kW
PANASONIC AQUAREA T-CAP 9kW

PANASONIC AQUAREA T-CAP 9kW

  • stała wydajność do -20°C

  • praca przy temperaturach sięgających nawet -28°C

  • klasa A++

  • maksymalna temperatura wylotowa modułu hydraulicznego: 60°C

  • sprawdzona w modernizacjach kotłowni

  • wbudowane grzałki od 3 do 9kWPanasonic Aquarea - jak działa pompa ciepła i jakie korzyści oferuje


Zapraszamy do obejrzenia wideo producenta na temat pompy ciepła Panasonic AquareaDarmowa wycena montażu pompy ciepła Panasonic Aquarea


Już teraz skontaktuj się ze specjalistą od pomp ciepła z LepszePowietrze.com . Zapytaj o wycenę i montaż pompy ciepła Panasonic Aquarea w swoim domu. Cena montażu pompy ciepła jest uzależniona od wielu czynników, prześlij nam swoje dane za pomocą prostego formularza kontaktowego - Poproś o wycenę montażu pompy ciepła


Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page